Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Inner Container Layer | Two Layers |
| Inner Container Material | Plastic |
| Power | <800W |
| Model Number | ymy |
| Brand Name | KNCOKAR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Feature 1 | Electric Fuirts Drainer |
| Feature 2 | Kicthen Draining Gadgets |
| Feature 3 | Salad Machine |
| Feature 4 | Vegetables Drainer |
Instock
There are no reviews yet.