Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Layer | 12 |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Power | 1001-1600W |
| Model Number | 12 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| features 1 | household |
| features 2 | dryer fruit machine |
| features 3 | on the table |
| features 4 | button |
| features 5 | stainless steel |
| features 6 | vegetable |
| features 7 | dried fruit machine |
| features 8 | pet food |
| features 9 | dehydration |
| features 10 | dryer |
| features 11 | light grey |
| features 12 | touch |
| features 13 | commercial |
| features 14 | home |
| features 15 | dry fruit machine |
| features 16 | dry meat |
Instock
There are no reviews yet.