Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 73 × 75 × 165 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Layer | 15 layers |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Power | >1601W, 3000W |
| Model Number | LT-26 or other new model |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Net weight | 104kg |
| Layers | 15 layers |
| Food Contact Material | 304 Stainless Steel |
| Drying capacity | 70~130 catties |
| Product name | Rotary roasting machine |
| Timing | 24 hours |
| Baking tray size | 50CM*4CM |
| Rated voltage | 220V |
| Product size | 73* 65* 144CM |
| Heating power | 3000W |
Instock
There are no reviews yet.