Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Layer | Five Layers |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Power Mode | Power Supply |
| Operating Voltage | 110V (included)-130V (included) |
Instock
There are no reviews yet.