Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | <600W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Model | MR6255 |
| capacity | 8L |
| Color classification | blue |
Instock
There are no reviews yet.