Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 28 × 27 cm |
| Inner Container Layer | Five Layers |
| Inner Container Material | Plastic |
| Model Number | K866 |
| Brand Name | HUANZHAN |
| Origin | Mainland China |
| Rated power | 345W |
| Rated voltage | 220-204V |
| Temperature range | 35 to 70 degrees |
| Fuselage material | PP |
| Heating method | Bottom heating |
| Rated frequency | 50-60HZ |
| Fire gear | Eighth speed |
Instock
There are no reviews yet.