Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 74 × 164 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Layer | Three Layers |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Power | >1601W |
| Model Number | HS-130 |
| Brand Name | LEJARUI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Rated power | 4KW |
| Fan power | 33W |
| Rated voltage | 220V /380V |
| Weight | 115KG |
Instock
There are no reviews yet.