Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 70 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Layer | Four Layers |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Power | 801-1000W |
| Model Number | PZG-ZLGJ-12 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.