Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Layer | Six Layers |
| Inner Container Material | Plastic |
| Power | <800W |
| Model Number | SDGG-01 |
| Brand Name | Pink Bunny |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product name | Food Dehydrator |
| Function | Food Drying |
| Keyword | Plastic |
| Material | Household Kitchenware Food Processor |
| Type | Mini Food Processor |
| Feature | Foods Dry |
| Usage | Home Kitchen Household Appliances |
| Name | Home Food Dehydrator Machine |
| Capacity | 6 Layer |
| Color | Blue |
Instock
There are no reviews yet.