Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 59 × 71 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Power | 1201-1500W |
| Model Number | LT-05 |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Number of internal layers | 15 |
| Grid size | 380*500mm |
| Grid spacing | 5mm |
| Upper and lower grid spacing | 35mm |
| Product weight | 25kg |
| Product power | 1000W |
| Operating Voltage | 220V/50HZ |
| Timing range | 24h |
| Temperature range | 35°C-90°C |
| Working noise | 45 decibels |
Instock
There are no reviews yet.