Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 33 × 24 cm |
| Inner Container Layer | Six Layers |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | GGJ-BXG-6C-255×200 |
| Brand Name | CUKYI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Power | 400W |
| Voltage | 110V/220V |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Tray size | 255*200mm |
| Machine size | 315*280*200mm |
| Timing range | 0-24H |
| Temperature range | 40-90℃ adjustable |
| Operation method | Touch panel |
Instock
There are no reviews yet.