Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 57 × 147 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Layer | 30 |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Power | >1601W, 2400W |
| Model Number | LT-95 |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | 30 layer dried fruit machine |
| Product number | GL1418 |
| Voltage | 110V/220V |
| Material | food grade stainless steel |
| Temperature range | 30-100 ° C |
| Timing range | 0-24h |
| Gross weight | about 52kg |
| Net weight | about 47.5kg |
| Size | 570*460*1360mm |
Instock
There are no reviews yet.