Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 58 × 93 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Layer | One Layer |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Power | 1001-1600W, 220-240V/110V 5.6KW |
| Model Number | PZG-80 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model | PZG-80 food dryer |
| Layer | 80 trays |
| Dry fresh fruit capacity | Max 100KG |
| Drying tray size | 40*38cm |
Instock
There are no reviews yet.