Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 52 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Power | 1201-1500W, 1200W |
| Model Number | DBC-14A |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Trays | 14 layers |
| Temperature | 20-90℃ |
| Capacity | 35.5L |
| Time | 0.5-24 hours |
| Voltage | 220V 50-60Hz |
| Tray size | 31.8X25cm |
| Product size | 39.3×34.3×52.3cm |
Instock
There are no reviews yet.