Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 57 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Layer | Ten Layers |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Power | 801-1000W |
| Model Number | F01-1 |
| Brand Name | Burman |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Max timing | 15 hours |
| Temperature setting | 35°C-70°C |
| Working noise | 45dB |
Instock
There are no reviews yet.