Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 50 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | RJ-30L |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item model number | RJ-30L |
| Rated frequency | 50Hz |
| Rated voltage | 220-240V |
| Temperature range | 30-80 |
| Input power | 1KW |
| Number of grids | 12 layers |
Instock
There are no reviews yet.