Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Layer | Six Layers |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Power | 601-1000W |
| Model Number | zzq007qh |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Layers | 6 layers / 8 layers |
| Tray size | 280*200mm |
| Tray Space (Height) | 2.5cm |
| Temperature range | 35-90℃ |
| Material of the trays | Food Grade 304 Stainless steel |
| material of shell | 201 Stainless steel |
| Operation | Touch panel |
| Timing | 0-12Hours |
Instock
There are no reviews yet.