Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 52 × 80 cm |
| Inner Container Layer | Twenty |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Power | >1601W |
| Model Number | SL-D-14 |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.