Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 53 × 85 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Power | <800W |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.