Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 50 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Layer | 6 |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | ST-02H |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product name | Food Dryer |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power: | 800W |
| Temperature range | 30-90℃ |
| Product number | JD2247B |
Instock
There are no reviews yet.