Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 6 layers |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product layers | 6 layers |
| Temperature control range 30°C-90°C | Temperature control range 30°C-90°C |
| Timing time 12 hours | Timing time 12 hours |
| Rated voltage 220V/50Hz | Rated voltage 220V/50Hz |
| Grid size | 285*200mm |
Instock
There are no reviews yet.