Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 70 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| Model Number | 750 |
| Power (W) | 2000 |
| Voltage (V) | 220 |
| Warranty | 1 Year, 1 year warranty |
| Application | Commercial |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Product name | Electric dehydration machine |
| Voltage | 220V |
| Material | Stainless steel |
| Control method | Mechanical control |
| Temperature | 30-80°C |
| Capacity | about 40KG |
| Machine dimension | 44.5*59.5*100cm |
| Whatsapp number | +86 17538216003 |
| Number of hook | 24 |
Instock
There are no reviews yet.