Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Layer | Six Layers |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Power | <600W |
| Model Number | GG-01 |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Color | brushed stainless steel |
| Specification | 300*300*350mm |
| Grid size | 285*200mm |
| Mesh aperture | 7mm |
| Timing range | 1-24 hours |
| Temperature range | 30-80 degree |
Instock
There are no reviews yet.