Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 51 × 57 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Material | Stainless Steel |
| Features | Adjustable Time & Temp |
| Overall Machine Size | 15.4 x 13.8 x 16.7 in / 390 x 350 x 425 mm |
| Type | Food Dehydrator Machine |
| Item Weight | 23 lbs / 10.4 kg |
| Item Height | 16.7 in |
| Item Width | 13.8 in |
| Item Depth | 15.4 in |
Instock
There are no reviews yet.