Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 018 |
| Certification | CE |
| Function | omelette |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 400w |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.