Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.588 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 10 cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE, Other |
| Function | Egg Boiling |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 350, Other |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | FIREAGLE |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | JCY2807BJH |
Instock
There are no reviews yet.