Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 25 cm |
| Housing Material | Plastic |
| Certification | CE, RoHS |
| Function | Egg Boiling |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 350W |
| Capacity | 4-6 |
| Brand Name | ZARTSEN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.