Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Model Number | new |
| Certification | none |
| Function | Egg Boiling |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 350W |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product name | egg steamer |
| Product color | white |
| Rated power | 350W |
| Product Model | XL-ZDQ01 |
| Rated capacity | 1-14 eggs |
| Rated power supply | 220V~50Hz |
Instock
There are no reviews yet.