Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.551 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | DCJ-TiaoWen-1 |
| Certification | CE |
| Function | omelette |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 80w |
| Capacity | 2-3 |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Rated Voltage | 110V US plug/220V EU plug |
Instock
There are no reviews yet.