Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.391 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | Electric Egg Cooker |
| Certification | none |
| Function | Egg Boiling |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 250w |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | Ashata |
| Origin | AT(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.