Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.427 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Quick Egg Maker |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 250w |
| Capacity | 4-6 |
| Brand Name | YOSOO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.