Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.441 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 16 cm |
| Function | Steamed Egg Custard |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 250w |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Electric |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| material | plastic+ stainless steel |
| Type | Automatic Egg Cooker |
| Color | Blue/White |
| Plug Type | EU 220V/ US 110V |
Instock
There are no reviews yet.