Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.435 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 16 cm |
| Function | Steamed Egg Custard |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 250w |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Housing Material | PP + Stainless Steel |
| Type | Automatic Egg Cooker |
| Product name | Electric Egg Cooker |
| Usage | Kitchen Cooking |
| Color | White/Blue |
| Plug type | US 110V/ EU 220V |
Instock
There are no reviews yet.