Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 18 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Capacity | Single |
| Brand Name | TOPINCN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.