Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Function | Egg Boiling |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600w |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
| Inner pot capacity | 1.3L |
| Inner pot depth | 86.3mm |
| Steam grid size | 155 * 155mm |
| Steam basket size | 115 * 135 * 70mm |
| Upper cover size | 150 * 150 * 80mm |
Instock
There are no reviews yet.