Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.463 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 350W |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.