Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | EGRAPE278DSP-KA5001 |
| Certification | CE |
| Function | Egg Boiling, fry |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 350W |
| Capacity | 4-6 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.