Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | Smart Egg Cooker |
| Certification | none |
| Function | Egg Boiling |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 250w |
| Capacity | 2-3 |
| Brand Name | VKTECH |
| Origin | Mainland China |
| Smart Egg Cooker | Electric Cook Pot |
| Home Appointment Breakfast Machine | Automatic Steamer |
| Automatic Steamed Boil Breakfast Machine | Reservation Soft Boiled Eggs Cooker |
| Electric Egg Boiler | Automatic Egg Custard Steaming Cooker |
Instock
There are no reviews yet.