Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Housing Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Function | Egg Boiling |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 350w |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | AUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.