Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | DFH-300B |
| Certification | CE |
| Function | Egg Boiling |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 120w |
| Capacity | 2-3 |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.