Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 31 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | ldn03605ls |
| Certification | CE |
| Function | omelette |
| Voltage (V) | 110V/220V |
| Power (W) | 140W |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.