Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 39.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 146 × 44 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | Yes |
| Certification | CE |
| Warning | Please contact seller |
| Power Source | GAS |
| Model Number | GEEL-G26IP1-ARTR-W |
| Design | Speedboat |
| Flight Time | Please contact seller |
| Remote Distance | Please contact seller |
| Warranty | Please contact seller |
| Dimensions | 50" x 13" x 9.6" inch |
| Max Speed | 50 KM/ h |
| Charging Time | 3-6h |
| Frequency | 2.4Ghz |
| Charging Voltage | 110-220V |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Remote Control | No |
| Material | FIBERGLASS |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Engine | 26cc RC Boat |
| Color | White |
Instock
There are no reviews yet.