Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 18 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 350 |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Material | SUS304 |
| Egg-boiler capacity | 7 or more |
| Egg-boiler capacity (value) | 8 pieces |
Instock
There are no reviews yet.