Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 300W |
| Capacity | 2-3 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| brand | Card House |
| Model | XM-ZD10 |
| function | Steamed egg soup boiled |
| place of production | Chinese mainland |
| province | Guangdong Province |
| City level | Foshan City |
| sort by color | White |
| Egg boiler capacity | 4 pieces |
| manufacturing enterprise | Foshan legao electrics industry co., ltd |
| defects liability period | 12 months |
| 3C certificate number | 2023010717581434 |
Instock
There are no reviews yet.