Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 55 × 75 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100w |
| Capacity | 4-6, 1-6.4L |
| Brand Name | OIMG, LONG NAN |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| After Warranty Service | Video technical support |
| Local Service Location | None |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Model Number | LN-3.5KW |
| Place of Origin | Hainan, China |
| Power | 3500w, 3500w |
| Dimension(L*W*H) | 445*490*640mm |
| Weight | 40kg |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | Low Noise Level |
| Product name | Induction Cooker |
| Material | Stianless Steel |
| Pot size | 260mm |
| Machine Size | 445*490*640mm |
Instock
There are no reviews yet.