Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 33 cm |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 360W |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Bear |
| Bear egg cooker model | ZDQ-B14Y5 |
| function | Appointment timing, multifunctional steaming, frying, and baking |
| Color classification | Green beige |
| Egg cooker capacity | 7 or more pieces |
| power | 360W |
| voltage | 220V |
| Heating plate material | Non stick pot coating |
| Appointment duration | 9.5h |
| Handling | Micro computer touch control |
| Steaming plate/bowl material | stainless steel |
| 3C certificate number | 2014010717744987 |
Instock
There are no reviews yet.