Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 16 cm |
| Model Number | Eggs Steamer |
| Certification | none |
| Function | Egg Boiling |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Capacity | 4-6 |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.