Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Certification | CE, none |
| Function | Egg Boiling |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 360W |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | kankeirr |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.