Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | EF-00 |
| Certification | Other |
| Function | Egg Boiling |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | Other |
| Capacity | >7, 60 eggs |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Model | EF-00 |
| Product number | GL1001 |
| Size about | 365*266*285mm |
| Power | 2600W |
| Voltage | 220V |
| Note | English instructions |
| Temperature | 30-110 degrees C |
Instock
There are no reviews yet.