Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 50 × 85 cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | EH500L |
| Certification | CE, EMC, RoHS |
| Function | STEAM |
| Voltage (V) | 220V/110V |
| Power (W) | 1100 |
| Capacity | >7, 500L, about 80pcs bun |
| Brand Name | aistan |
| Origin | Mainland China |
| Temperature.range | 30~110℃ |
| Layer | 5 |
| Shelf size | 300x300mm |
Instock
There are no reviews yet.